VI KONKURS PLASTYCZNY "Król Maciuś Pierwszy uczy nas jak być dobrym człowiekiem"

W mijającym tygodniu odbyło się zakończenie VI edycji Konkursu Plastycznego pod Patronem Króla Maciusia Pierwszego. W tym roku przedszkolaki wykonywały prace plastyczne na następujący temat „Król Maciuś Pierwszy uczy nas jak być dobrym człowiekiem”.

Po raz kolejny prace zaskakiwały różnorodnością, dzieci wykazały się ogromną wyobraźnią oraz znajomością tak ważnej dla naszego przedszkola postaci – Króla Maciusia Pierwszego.

ul. Przejazd

Jury konkursu: Pani Edyta Durka - Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Poddębicach, Pani Oktawia Ochocka - psycholog w Publicznym Przedszkolu im. Króla Maciusia Pierwszego, Pani Anna Wojsa - pracownik Publicznego Przedszkola im. Króla Maciusia Pierwszego.

Laureaci konkursu:

I miejsce Hanna Rożniakowska 6-latki

I miejsce Liwia Gortat 6-latki

II miejsce Laura Karasiak 3-4-latki

II miejsce Nadia Ziąbka 3-4-latki

II miejsce Tymoteusz Felczak 4-latki

III miejsce Ada Maciejewska 5-latki

III miejsce Nela Kuster 4-latki

III miejsce Mia Gajewska 3-4-latki

III miejsce Marika Abramczyk 3-4-latki

Wyróżnienie za udział w konkursie otrzymali: Jasiak Iga, Olga Tomczak, Iga Tomczak, Laura Grzelakowska, Ida Pawłowska, Ada Maciejewska, Maria Napieraj, Lena Płusa, Kornelia Płusa, Miłosz Ciesielski, Sara Szymczyk

ul. Miła

Jury konkursu: Pani Krystyna Kacprzak - logopeda w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Poddębicach, Pani Katarzyna Zagozda - pedagog specjalny w Publicznym Przedszkolu im. Króla Maciusia Pierwszego w Poddębicach, Pani Marta Kubis-Mikołajczyk - logopeda w Publicznym Przedszkolu im. Króla Maciusia Pierwszego w Poddębicach.

Laureaci konkursu:

I miejsce - Karolina Szymańska - 6-latki A

II miejsce - Ida Płoszyńska - 4-latki B

III miejsce - Maria Grzelak - 6-latki A

Wyróżnienie w konkursie otrzymali: Aleksandra Gołygowska, Cynthia Kubis, Nadia Olczyk.

Dyplom za udział otrzymali: Alicja Cesak, Marcel Gralka, Stanisław Twardowski, Jagoda Skórka, Jerzy Wojdyn, Oliwia Walczak, Magdalena Albińska, Lilianna Szymańska, Iga Pietrzak, Izabela Markus, Amelia Szymankiewicz, Iga Olczyk, Julia Krzemińska, Kacper Król.

Wszystkim laureatom konkursu gratulujemy. Dziękujemy również rodzicom wszystkich uczestników za wkład w wykonanie tych pięknych prac.

Dziękujemy również Pani Annie Cichej, Pani Annie Chmieleckiej, Pani Magdalenie Pietrzak, Pani Róży Krysiak oraz Pani Mariannie Kajszczak za organizację tegorocznej edycji konkursu. Patronat nad konkursem objęła Pani Magdalena Pańczyk – dyrektor Publicznego Przedszkola im. Króla Maciusia Pierwszego w Poddębicach.

Sylwia Augustyniak-Jaszczak

Katarzyna Węglewska