Podsumowanie Akcji Góra Grosza

Nasze przedszkole po raz kolejny przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”, której organizatorem jest Towarzystwo „Nasz Dom”. Akcja rozpoczęła się 1 listopada 2023 r. i trwała do 29 lutego 2024 r. Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji, było działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.
Chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim dzieciom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom naszego przedszkola za udział w tegorocznej edycji Akcji "Góra Grosza". Wasze hojne wsparcie i zaangażowanie sprawiły, że nasza akcja była nie tylko możliwa, ale również niesamowicie udana. Niech ta wspólna inicjatywa będzie inspiracją dla nas wszystkich, abyśmy nadal wspierali tych, którzy potrzebują naszej pomocy.
Góra Grosza w naszym przedszkolu w tym roku szkolnym urosła do kwoty 672,17 zł:
- 341,52 zł na ul. Przejazd,
- 330,65 zł na ul. Miłej.
Koordynatorkami akcji w naszym przedszkolu były: pani Małgorzata Głowacka, pani Izabela Grabska, pani Paulina Pęśko-Ciesielska, pani Daria Wojtczak.

Klub Małego Wolontariatu